"Su Hayattır, Ama Makinanız İçin Değil"        

HİDROLİK DEPO KAPAĞI NE İŞE YARAR

Hidrolik yağın temiz kalması, ünitenin hayati öneme sahip silindir yatakları ve valfleri başta olmak üzere tüm sistemin düzgün çalışmasında büyük öneme sahiptir.

Ancak günümüzde hidrolik depolarda (tank) depo dolum kapakları kullanılarak bu temizliğin korunması göz ardı edilmektedir.

 Hidrolik Depo Kapağı

Hidrolik depo kapaklarının içeriği basit bir sünger olup, bu sünger düşük ısılarda dahi karbonlaşarak parçalanır ve ilk bakışta filtre gibi görünse de parçalanan sünger parçaları yağın içine karışarak kirlenmeye neden olmaktadır.

Sonuç olarak depo kapakları bez parçası, el aletleri veya istenmeyen parçaların tank içine girmesini engeller. Hidrolik depo kapağı asla bir filtre görevi yapamaz.

Hidrolik Depo Kapağı / Yağ Dolum KapaklarıHidrolik Depo Kapağı / Yağ Dolum Kapakları
Hidrolik Depo Kapağı / Yağ Dolum KapaklarıHidrolik Depo Kapağı / Yağ Dolum Kapakları

 

Standart Depo Kapaklarının İçeriğine Ait Görüntüler

 Hidrolik Depo Kapağı Hidrolik Depo Kapağı  Hidrolik Depo Kapağı  Hidrolik Depo Kapağısilikajel filtre - nem alıcı - nem alıcı filtre - nem tutucu filtre - nem alıcı hava filtresi - nem tutucu hava filtresi - silicagel - breathers - air sentry muadili - rmf filtre muadili - des case filtre muadili - drymicron muadili - su tutucu filtre - su alıcı hava filtre

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      6601 kez okundu

Yorumlar

HİDROLİK KAPAK     31/01/2013 17:18

ALTERNATİF ÜRÜN TAVSİYE EDERMİSİNİZ.
Misafir -